O Kurierze Orawskim

ŁĄCZYĆ – INFORMOWAĆ – WSPIERAĆ

Orawa – dla turystów to miejsce wypoczynku i rozrywki, coraz częściej uwzględniane na trasie wyjazdowej, dla miejscowych to dom, szkoła i praca. Pragniemy, by wszyscy na stronach Kuriera odnaleźli ważne dla siebie informacje. Znajdą się tu zarówno materiały odnoszące się do dawnych dziejów Orawy, jak i zapowiedzi oraz relacje z bieżących wydarzeń.

Podstawowym zadaniem  jakie stoi przed Kurierem jest łączyć, tak bliskie i jednocześnie oddalone od siebie wioski Orawy znajdujące się w różnych gminach. Chcemy informować o wszystkim, co dzieje się w naszym regionie i wspierać lokalną aktywność.

Działalność zaczynamy skromnie ze świadomością wyzwań jakie przed nami stają, mamy nadzieję, że z czasem zapracujemy sobie na grono stałych czytelników. Kurier Orawski tworzony jest całkowicie społecznie, z myślą o naszej wspólnej ziemi orawskiej. Dołożymy wszelkich starań, by z czasem Kurier stawał się coraz lepszy, ciekawszy i nowocześniejszy. Jednak jego ostateczny kształt zleżeć będzie od czytelników – jesteśmy otwarci na uwagi i propozycje wspólnych działań, czekamy – napisz do nas!Zachęcamy również do wyrażania opinii poprzez komentowanie tematów artykułów.
UWAGA! Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wszystkie opinie są własnością piszących. Ponadto redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy wulgarnych lub nawołujących do nienawiści.

Redakcja

2 thoughts on “O Kurierze Orawskim

  • 29 stycznia 2014 at 16:06
    Permalink

    Niesamowite! Mieszkam tak blisko i dopiero dzisiaj sie dowiedziałam o Was!!Pozdrawiam Pracownia artystyczna "EWUCHA"

Comments are closed.