Podziemny turniej

Niezwykła przygoda, dobra zabawa, a przed wszystkim kolejne zdobyte doświadczenie oraz medale przywieźli młodzi szczypiorniści Orawy z Kopalni Soli Bochnia.

W niedzielę 7 stycznia 2 drużyny dzieci TSR ORAWA uczestniczyły w II Noworocznym Turnieju Piłki Ręcznej dzieci w Kopalni Soli Bochnia.

Turniej był rozgrywany na dole w kopalni, 10 drużyn rywalizowało w dwóch grupach. W pierwszej grupie Rywalizowała II drużyna TSR trenująca w Lipnicy Wielkiej dopiero 3 miesiące. W pierwszym meczu po wyrównanym meczu przegrała jedną bramką w dodatku rzuconą w ostatniej akcji meczu z ekipą UKS Szczypiorniaki Kraków 3:4. W kolejnych meczach to rywale byli górą i kolejno przegraliśmy mecze z UKS Olimpijczyk Racławice, Mosir Bochnia I oraz UKS Achilles Rożnowice. W meczu o 9 miejsce wysoko pokonujemy Mosir Bochnia II 9:2

Bardzo dobrze zaprezentowała się I Drużyna TSR trenująca w Jabłonce. W grupie wygrali 3 mecze z Mosir Bochnia II, UKS Wiertmet Libusza i UKS Kruki Skrzyszów. Przegrali tylko jeden mecz z UKS Krakowiak 85 Kraków co spowodowało że zajęli drugie miejsce w grupie i walczyli o 3 miejsce. Pewnie pokonali Mosir Bochnia I 11:4 ciesząc się ze znakomitego występu w turnieju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.