Mariusz Wnenk odchodzi z Rady Gminy. Będą wybory.

W grudniu mieszkańcy Lipnicy Wielkiej pójdą na wybory, które wyłonią nowego radnego w miejsce Mariusza Wnenka.

ZOBACZ TAKŻE: Wybory sołtysa Jabłonki

Procedura wyborów uzupełniających została uruchomiona w następstwie zrzeczenia się mandatu radnego przez Mariusza Wnenka, zwycięzcy wyborów z 2014 r. w okręgu nr 4 i dotychczasowego Przewodniczącego Rady Gminy.

Zgodnie z przedstawionym kalendarzem wyborczym 8 października upływa termin zawiadomienia Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu o utworzeniu komitetu wyborczego oraz o zamiarze zgłaszania kandydatów na radnego. Następnie do 7 listopada kandydatów na radnego będzie można zgłaszać Gminnej Komisji Wyborczej.

Do 18 października można zgłaszać do Komisarza Wyborczego w Nowym Sączu kandydatów na członków Gminnej Komisji Wyborczej, a do 17 listopada do Wójta Gminy Lipnica Wielka kandydatów na członków Obwodowej Komisji Wyborczej.

Głosowanie odbywać się będzie 17 grudnia w godzinach od 7:00 do 21:00

Źródło: UG LW; fot. ZSO LW

10 thoughts on “Mariusz Wnenk odchodzi z Rady Gminy. Będą wybory.

 • 13 października 2017 at 10:47
  Permalink

  Przyszłych wyborach trzeba odsunąć ich od wladzy bo zabardzo sie rozpanoszyli w tej gminie tylko sie dzielom krzesłami

  Reply
 • 7 października 2017 at 21:50
  Permalink

  Głupota boli? Widzę że bardzo stołek sobie stworzył? To ma rozmach bo taki ” stołek” zgodnie z wprowadzoną przez rząd ustawą miał zostać stworzony w CAŁEJ Polsce, Lupnica nie jest wyjątkiem. ŻALOSNE pieski “byłych” dyrektorów w akcji. Prokuratura się za starą dyrekcję wziąść powinna i tyle. Nażreć się nie mogli przez ostatnie dwadzieścia lat i tyle.

  Reply
 • 6 października 2017 at 07:52
  Permalink

  Wreszcie!!! O jednego … mniej! Szkoda tylko ze dalej dobry stołek będzie zajmował ale to już zasługa najbliższego sąsiada

  Reply
  • 7 października 2017 at 21:56
   Permalink

   Każdy każdemu pomaga. A może starej władzy w szkolnictwie w Lipnicy Wielkiej miał to wójt zostawić? Co się dość nażarli przez ostatnie dwadzieścia lat, liceum do ruiny doprowadzili? Hipokryzja bije od nich na kilometr. Może Ty geniuszu kimkolwiek jesteś idź i coś zrób? O jednego mniej? Szkoda że nie o takich co gadać gadają ale zrobić coś to nima komu Lipnica to stan umysłu.

   Reply
 • 4 października 2017 at 13:12
  Permalink

  O widze zazdrosc w oczach szczypie!!!

  Reply
  • 5 października 2017 at 11:27
   Permalink

   Jakim trzeba być cynikiem i hipokrytą, by widzieć jawne łamanie prawa, krzywdę innych osób związanych ze stworzeniem nowego stanowiska jeszcze pochwalać i bronić takich zachowań i postaw. Typowa moralność Lipnica. Przez kilka lat uważnie przyglądam się poczynaniom włodarzy w Gminie Lipnica Wielka i dochodzę do przekonania, iż Lipnica Wielka to nie miejscowość tylko stan umysłu.

   Reply
   • 7 października 2017 at 22:04
    Permalink

    Co za brak wiedzy? I ty mówisz o cyniźmie? A ustawe czytał? Bo widzę że nie, a publicznie się wypowiada. Hipokryta! Krzywdę innych? Stworzenie sobie stanowiska?! Taaaaa… nie przypadkiem takiego jak w całej Polsce miał powstać ? Głupota musi bardzo boleć. To rząd wprowadził nowy system, nie wójt w Lipnicy Wielkiej! Masz o władzy w Lipnicy bardzo wysokie mniemanie! Doprawdy żałosne

    Reply
 • 2 października 2017 at 22:42
  Permalink

  Walczył walczył z systemem, żeby sobie dobrze zrobić. Obłuda! Szczurek.

  Reply
 • 2 października 2017 at 11:29
  Permalink

  Zrezygnował bo sobie stanowisko stworzył

  Reply
  • 7 października 2017 at 22:07
   Permalink

   Idź sie dokształć. Boś niewyedukowany.

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.