Rodzinna rekreacja w Lipnicy Wielkiej

Wydarzenie pełne dobrej zabawy i niezwykłych wrażeń. Już po raz trzeci, w Lipnicy Wielkiej odbędzie się w Orawskie Rodzinne Spotkanie Rekreacyjne. Imprezę poprowadzi znany prezenter telewizyjny.

17 września na stadionie piłkarskim impreza rozpocznie się o godzinie 12:00. Rajd rowerowy, zawody nordic walking i konkurs plastyczny dla dzieci – wszystko to z fantastycznymi nagrodami!

SZANOWNI PAŃSTWO DZISIAJ MECZYK WIEC KIBICUJEMY I MYPRZEDSTAWIAMY JESZCZE KRÓTKI FILMIK O REKREACJI… I NASZYM SPOTKANIU JUZ 17 WRZESNIA…..A JUŻ JUTRO SUPER NIESPODZIANKA !!!!!

Opublikowany przez Orawskie Rodzinne Spotkanie Rekreacyjne na 1 września 2017

15.00 – 18.00
Pokazy siłowe NIEDŹWIEDZI ORAWY i po raz pierwszy w historii – STRONGMEN na Orawie, a wszystko to prowadzone przez znanego dziennikarza IRKA BIELENINIKA – gwarancją niezapomnianych przeżyć!
Zainaugurujemy całoroczną akcję charytatywną na rzecz pomocy osobom niepełnosprawnym w powrocie do normalnego funkcjonowania i przeprowadzimy aukcję na ten cel.

18.00 – 21.30
Wieczorem o pozytywny klimat zadbają zespoły: AWANGARDA, TO I OWO, KUMPLE JANOSIKA, ROY.

ORAWA REKREACYJNIE

A TERAZ JEDEN Z ZWIASTUNÓW NA 17 WRZEŚNIA:PROSIMY O UDOSTĘPNIANIEGODZINA 17.00 KOLEJNE INFORMACJEDZIEKUJEMY FIRMIE ALDRON

Opublikowany przez Orawskie Rodzinne Spotkanie Rekreacyjne na 26 sierpnia 2017

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.