Zaginął 42-letni mieszkaniec Lipnicy Wielkiej

Policjanci, GOPR-owcy oraz strażacy poszukiwali w dniu wczorajszym 42 latka, który wyjechał z domu w godzinach południowych i do chwili obecnej nie powrócił.

26 kwietnia po godzinie 18:00 do Komisariatu Policji w Jabłonce zadzwoniła kobiebta i poinformowała o zaginięciu jej męża 42 letniego mieszkańca Lipnicy Wielkiej. Mężczyzna w godzinach południowych wyjechał samochodem do kolegi po piłę spalinową i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Po krótkich poszukiwaniach rodzina odnalazła samochód zaginionego na skraju lasu.

Po zawiadomieniu służby od razu zostały zadysponowane w rejon odnalezienia samochodu i rozpoczęły poszukiwania, które trwały do późnych godzin nocnych. Niestety bez rezultatu. W poszukiwaniach brali udział policjanci z Grupy Poszukiwawczej z Nowego Targu oraz policjanci z Jabłonki, GOPR-owcy wraz z psami tropiącymi oraz strażacy z PSP Nowy Targ z kamerą termowizyjną, OSP Lipnica Wielka i Lipnica Mała.

Rysopis zaginionego: Wzrost ok 170 cm, waga 100 kg, tęga budowa ciała, włosy krótkie, ciemny blond, twarz okrągła, nos normalny, uszy normalne. Ubrany był w spodnie robocze koloru szarego – zabrudzone, bluza koloru brązowego w stawkami koloru pomarańczowego oraz buty robocze.Wszystkie osoby mogące znać miejsce pobytu zaginionego proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 lub nowotarską komendą pod numerem 18 26 10 400.

Źródło: KPP Nowy Targ

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.