Lenka Cholewa wśród uczniów w Jabłonce

W dniu 12 kwietnia 2017 r. ZSW im. św. Jana Pawła II oraz CKiW OHP w Szczawnicy-Jabłonce, odwiedziła Lenka Cholewa z mamą Anią i braciszkiem Dawidem.

ZOBACZ TAKŻE: Orawskie pole nadziei

Lenka to 2,5 – letnia dziewczynka, która od urodzenia zmaga się z chorobą nóżek. Nasza Jednostka już od dłuższego czasu wspomaga charytatywnie dziewczynkę poprzez zbieranie plastikowych nakrętek i aluminiowych puszek. Natomiast w dniu dzisiejszym przekazano zebrane pieniążki z rozprowadzanych narcyzów w dniach 10 – 11 kwietnia 2017 r. wśród młodzieży, pracowników i pobliskich zakładów pracy. Przed Lenką jeszcze kolejne operacje i ciągła rehabilitacja, dlatego cieszymy się, że możemy również i my weprzeć finansowo kosztowne leczenie dziewczynki.

W dalszym ciągu akcja zbierania nakrętek i puszek aluminiowych trwa w naszym Centrum, dlatego zachęcamy wszystkich do wspierania szczytnej akcji. Kurację dziewczynki można wesprzeć także poprzez przekazanie 1% podatku dochodowego na rzecz Fundacji „Kawałek Nieba” KRS 0000384443 z dopiskiem „176 pomoc w leczeniu Leny Cholewa”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.