Jasełka przedszkolaków z „Bajkowej Krainy” w Lipnicy Wielkiej

Choć u końca stycznia atmosfera Bożego Narodzenia jest mniej odczuwalna, to nadal trwa okres świąteczny. W niedzielę w Domu Ludowym w Lipnicy Wielkiej podopieczni przedszkola „Bajkowa Kraina” zaprezentowali tradycyjne jasełka.

Wśród wielu gości w sali Domu Ludowego Gminnego Centrum Kultury nie brakowało dumnych babć i dziadków, którzy obchodzili w ostatnich dniach swoje święto. Występ na scenie był dla młodych aktorów nie lada przeżyciem, ale i zarazem dobrą zabawą. Jasne reflektory, wyciągnięte w ich stronę aparaty fotograficzne i kamery, a także śledzące ich każdy ruch przejęte oczy rodziców i dziadków nie wyprowadziły ich z równowagi. Z uśmiechem i lekką dziecięcą nieśmiałością mali artyści niewątpliwie stanęli na wysokości zadania.

Przedszkole „Bajkowa Kraina” rozpoczęło swoją działalność we wrześniu 2013 r. w Lipnicy Wielkiej. Znajduje się w budynku OSP w Murowanicy, który został zmodernizowany i dostosowany do prowadzenia przedszkola. Ośrodek wyróżnia się wspaniałą atmosferą i dużą ilością ciekawych, dostosowanych do wieku zajęć, które poprzez formę zabawy rozwijają talenty dzieci.

Tekst i fot. Andrzej Habina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.