Uczniowie z Podszkla i Harkabuza świecą przykładem

Szkoły z Podszkla i Harkabuza zajęły najwyższe miejsca wśród placówek z powiatu nowotarskiego w wojewódzkim konkursie “Odblaskowa szkoła”.

25 listopada 2016 roku w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Krakowie Zespół Jury składający się z przedstawicieli organizatorów i partnerów akcji obradował przy wyłanianiu zwycięzców VII Edycji Małopolskiego Konkursu „Odblaskowa Szkoła”.

Po ocenie projektów przeprowadzonych w 405 szkołach, uczniowie z Podszkla i Harkabuza zajęli miejsca 9 i 13, co oznacza również najlepszy wynik wśród placówek powiatu nowotarskiego. Na 18. pozycji sklasyfikowani zostali uczniowie z sąsiadujących z Orawą Spytkowic. W konkursie udział brały również szkoły podstawowe z Chyżnego, Zubrzycy Górnej nr 2, Lipnicy Wielkiej nr 4 oraz Lipnicy Małej.

Wręczenie nagród Laureatom odbędzie się 13 grudnia 2016 roku o godz. 18.00 w Centrum Kongresowym ICE w Krakowie. Celem konkursu jest zwiększenie aktywności dyrektorów szkół podstawowych, lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe.

Źródło: KPP Nowy Targ

ZOBACZ TAKŻE: Odblaskowy jarmark 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.