Ocaleni przed ogniem

O mały włos nie doszło do tragedii. Para osób z sobotniego wypadku w Chyżnem, na czas została wydobyta z samochodu, który stanął w płomieniach.

Do zdarzenia doszło w sobotę 29 października około 23:00 na drodze krajowej Chyżnem. Samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w drzewo, a następnie dachował w polu. Przejezdni, którzy zatrzymali się na miejscu wypadku, pomogli wydostać się z wraku znajdującej się w nim parze osób. W ten sposób chłopakowi i dziewczynie ocalono życie, bo samochód po chwili stanął w płomieniach, które strawiły go niemal doszczętnie.

Na miejsce zdarzenia wezwano karetkę pogotowia ratunkowego, jednostki Straży Pożarnej z OSP Chyżne, OSP Jabłonka, JRG Nowy Targ oraz Policję.

W ciągu ostatnich kilkunastu dni na orawskich drogach już kilkakrotnie dochodziło do zdarzeń, w których przy niesprzyjającej pogodzie samochody wypadały z drogi.

Źródło i fot. OSP Jabłonka

2 thoughts on “Ocaleni przed ogniem

 • 2 listopada 2016 at 15:59
  Permalink

  z tego co piszecie większość jest nieprawdą
  chłopak o wlasnych silach wyciągnął dziewczyne a co do wypadnięcia z drogi pierwszeństwo wymusił kierowca skody superb/octavi ktorej do dzis szukaja.
  jezeli chcecie protokół zapraszam do Komendy Policji w Jablonce badz do poszkodowanych

  Reply
 • 30 października 2016 at 15:05
  Permalink

  Samochód odrazu się zapalił.

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.