Izabela Czyszczoń z Podszkla zachwyciła Magdę Gessler

W pierwszym odcinku nowej edycji popularnego telewizyjnego programu kulinarnego wystąpiła pochodząca z Podszkla Izabela Czyszczoń. Orawianka trafiła w gusta jury i zdobyła upragniony biały fartuch.

ZOBACZ TAKŻE: Przepis na gęś Pawła z Orawy
ZOBACZ TAKŻE: Przepis na gęś Pawła z Orawy

Izabela Czyszczoń z Podszkla na casting programu MasterChef przyjechała z grupą wspierających ją znajomych. Nie był to jej kulinarno-telewizyjny debiut, gdyż swoje umiejętności zaprezentowała już w poprzedniej edycji programu, w której nie udało się jej zdobyć popularnego “fartucha”.

Inaczej było we wczorajszym odcinku. Iza przygotowując danie deserowe przeszła do kolejnego etapu programu, w którym spośród 28 uczestników zostanie wyłoniona finałowa 14-stka. Orawianka podbiła podniebienia trójki jurorów, zgodnych co do jej kulinarnego talentu.

Jej bombkę czekoladową pochwaliła Magda Gessler – “..no ładne, jest to jak wulkan, powoli się rozpada ziemia”. “W tym roku wszystko wyszło tak jak sobie zaplanowałaś” – przyznała uchodząca za specjalistkę od deserów Anna Starmach. Michelowi Moranowi pozostało tylko powitać Izę w programie.

Źródło i fot.: MasterChef/TVN

One thought on “Izabela Czyszczoń z Podszkla zachwyciła Magdę Gessler

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.