Orawa Jabłonka zwycięzcą Turnieju Piłkarskiego o Puchar Wójta Gminy Lipnica Wielka

26 czerwca na Stadionie w Lipnicy Wielkiej odbył się Międzynarodowy Turniej Piłkarski o Puchar Wójta Gminy Lipnica Wielka. W towarzyskiej rywalizacji wzięły udział cztery drużyny – dwie z Polski i dwie ze Słowacji. 

Mecz Orawy Jabłonka i Olimpii Bobrów zakończył się bezbramkowym remisem. Seria rzutów karnych dała zwycięstwo Orawie. W drugim meczu regulaminowy czas również nie przyniósł rozstrzygnięcia. Babia Góra po remisie 2:2, dopiero w rzutach karnych kokonała gości z Sihelnego.

W meczu o trzecie miejsce Bobrowianie wygrali z Sihelnem 1:0. Tymczasem w finale Orawa Jabłonka pokonała gospodarzy z Lipnicy Wielkiej 4:0

Puchar, medale i dyplomy wręczyli: Wójt Gminy Lipnica Wielka Bugusław Jazowski, Przewodniczący Rady Gminy Mariusz Wnenk, Prezes KS Babia Góra Stanisław Wojtusiak oraz Ksiądz Krzysztof Korba.

W przerwach między maczami rozegrano również konkurs rzutów karnych dla dzieci, młodzieży oraz reprezentantów poszczególnych klubów i miejscowości. Wyniki z tych konkurencji przedstawiają się następująco:
Rzuty karne – młodsi I miejsce – Dawid Wójciak, II miejsce – Szymon Orzechowski, III miejsce – Wiktor Lach
Rzuty karne – starsi I miejsce – Jakub Polaczek, II miejsce – Adam Kwak, III miejsce – Adrian Borowy
Rzuty karne – reprezentanci klubów i miejscowości: I miejsce – Anton Grobarcik (Starosta Bobrowa), II miejsce – Stanisław Wojtusiak (Prezes KS Babia Góra) III miejsce – Mariusz Wnenk (Przewodniaczący Rady Gminy Lipnica Wielka)

Konferansjerem imprezy był Pan Franciszek Pindziak a nadzór techniczny nad przebiegiem turnieju sprawował Pan Franciszek Skoczyk. Niżej fotorelacja z turnieju autorstwa Andrzeja Habiny.

Źródło: UG Lipnica Wielka

habinafoto

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.