Orawscy szczypiorniści najlepsi

VI Memoriał w Piłce Ręcznej Pamięci Nauczycieli Wychowania Fizycznego już za nami. Z zaciętej rywalizacji zwycięsko wyszli szczypiorniści z Orawy.

Przed rozpoczęciem rozgrywek uczestnicy turnieju zebrali się na cmentarzu parafialnym w Jabłonce by wspólnie zapalić znicze na grobach Zdzisława Galika, Józefa Machaja i Marka Madeji.

Widowisko na hali sportowej Jabłonce rozpoczął pokazowy mecz Nauczycieli i OSP Jabłonka. Dalej były już starcia turniejowe.

Zespół Orawa Handball Team przełamał dominację KWS-u Grodków z ostatnich lat w turnieju w Jabłonce i wygrał cały turniej. Drudzy byli WRPR Paniak. Trzecie miejsce dla w.w. gości, czwarte dla ZS Jabłonka.

Wśród pań wynik również różnił się od wstępnych przewidywań. zwyciężyły dziewczęta z ZS Jabłonka zostawiając za sobą Gwiazdozbiór. Trzecie miejsce przypadło gimnazjalistkom z Jabłonki.

Po zakończeniu rozgrywek zwycięskie zespoły zostały udekorowane medalami i pucharami. Wieczorem uczestnicy turnieju spotkali się na kolacji, podczas której wręczono nagrody indywidualne.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.