Orawskie zaręczyny w Galerii Krakowskiej

Walentynki, w przekonaniu wielu, to dobry dzień na miłosne wyznania. Są też tacy, dla których magia daty to za mało. Do tych osób należy Dariusz z Lipnicy Małej, który na miejsce oświadczyn wybrał Galerię Krakowską.

Wszystko, poza uczuciem, za sprawą konkursu „Marry me”, w którym osoby z oryginalnymi pomysłami na zaręczyny zgłaszały je za pośrednictwem aplikacji centrum handlowego. Propozycja Darka spodobała się organizatorom, którzy w ramach nagrody pomogli w jej realizacji, właśnie na terenie galerii.

Chłopak z pierścionkiem zaręczynowym uklęknął przed dziewczyną, w otoczeniu zaintrygowanych sceną przechodniów. Dziewczyna powiedziała “Tak” wśród spadających płatków róż. Były kwiaty i lampka szampana oraz piosenka dla ukochanej.Pozostaje nam życzyć Agnieszce i Darkowi wielu lat we wzajemnej miłości.

Źródło: Gazeta Krakowska

9 thoughts on “Orawskie zaręczyny w Galerii Krakowskiej

 • 20 lutego 2016 at 18:47
  Permalink

  To właśnie zazdrość. Dajcie tym ludziom spokój. Każdy ma prawo tak się oświadczyć jak chce. Inaczej nie znaczy gorzej. Może są osoby, które zaręczyny w gronie rodziny uważają za wieśniackie. Gratuluję oryginalności i odwagi. Wszystkiego najlepszego narzeczonym.

  Reply
 • 19 lutego 2016 at 20:25
  Permalink

  Zazdrość wami przemawia mali ludzie, zazdrość…

  Reply
 • 19 lutego 2016 at 07:26
  Permalink

  komentarz dziewczyny na fb mnie powalił "jestem dumna z tego Pana "to jak to oni się nie znali czy co. W sumie dla rozgłosu wszystko można zrobić jak dla mnie to wiesniactwo.Mógł zabrać tą panią do spa lub hotelu 5 gw. a nie odstawiac cyrku przed Krakowa nami.Śmiech na sali.

  Reply
 • 17 lutego 2016 at 17:03
  Permalink

  Wieś śpiewano tanczy

  Reply
 • 17 lutego 2016 at 16:34
  Permalink

  Okazja jaka nie zdarza się zwsze. Dla mnie ideałem są oświadczyny mojego męża, króry zrobił to w rodzinnej atmosferze. Ale każdy ma swój gust i prawo do realizacji. Dobrze że się ludzie kochają.

  Reply
 • 17 lutego 2016 at 16:07
  Permalink

  Jak dla mnie czysta pokazówka. Szkoda że w tych czasach wszystko robi się w ten sposób, zero spontanu. Tylko pierprzone lajki. Pod koniec filmiku nawet widać jaka była reakcja dziewczyny, zero radości i uśmiechu

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.